Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CEMİYET HAYATINDAKİ '' KOCANI ALDIM '' KAVGASI
CEMİYET HAYATINDAKİ '' KOCANI ALDIM '' KAVGASI
İstanbul Cemiyet hayatından Ayça Kerimoğlu ile boşanan Bertan Aner, Burcu Tandoğan ile hayatını birleştirdi. Boşanma ve sonraki süreçte Burcu Tandoğan Aner'in "Kocanı aldım" diyerek hakaret ve tehditlerine maruz kalan Ayça Kerimoğlu mahkemeye başvurdu.
24 Haziran 2024, 10:48
 
Savcılık, Burcu Tandoğan Aner'in Ayça Kerimoğlu'nun evine girmeye çalıştığını, eşine "Öldüreceğim" dediğini ve genç kadına da, "Küfür ve hakaret mesajlarıı attığını belirledi. "Hakaret", "kadına karşı tehdit" ve "konut dokunulmazlığını ihlal etmeye teşebbüs" suçlarından 6 yıla kadar hapsini istedi.
 
Kendisine ait giyim ve kozmetik markası olan Burcu Tandoğan Aner ile yine kendisine ait başka bir giyim markasına sahip Ayça Kerimoğlu davalık oldu.
OtelZ turizm şirketinin kurucu CEO'su iş adamı Bertan Aner 2020 yılında Ayça Kerimoğlu'dan boşandı, evliliğin bitmesine gerekçe olarak gösterilen Burcu Tandoğan ile hayatını birleştirdi.İddiaya göre hakarete maruz kalan ve "Kocanı aldım" mesajlarına muhatap kalan Ayça Kerimoğlu, Burcu Tandoğan Aner aleyhine koruma kararı aldırdı.
 
Cemiyet hayatının ünlü iş kadınları arasında 'Kocanı aldım' kavgası
Ayça Kerimoğlu ayrıca avukatı aracılığı ile savcılığa başvurdu, eski eşinin yeni eşi olan Burcu Tandoğan Aner'in kendisini rahatsız ettiğini belirtti.
 
Çocuğunun babasıyla görüşeceği zaman Aner'in baba-oğlu takip edip bir şekilde yanlarına gittiğini söyleyen Kerimoğlu, dilekçesinde, "Senin anan baban yok mu, git onlardan medet um, ayağını denk al, üç kuruşluk varoş, sefil kadın mesajları atıyor" dedi.
Tarafların dosyası uzlaştırma bürosuna gitti. İki kadın uzlaşmayınca dava açıldı.
 
image
 
 İki ünlü ismi karşı karşıya getiren olay Ayça Kerimoğlu'nun bir turizm şirketinin kurucu CEO'su iş adamı Bertan Aner ile evliliği süresinde başladı.
İddiaya göre ikili birlikteyken araları Burcu Tandoğan nedeniyle açıldı. 2020 yılında anlaşmalı boşanan Ayça ve Bertan çiftinin çocukları anne Ayça Kerimoğlu'na verildi.
 
O dönem Bertan Aner eski eşine yüz bin lira ve bir milyon dolar maddi tazminat verdi. Sonrasında evliliğin bitmesine gerekçe olarak gösterilen Burcu Tandoğan ile Bertan Aner hayatlarını birleştirdi.

 


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZAN EPÖZDEMİR'DEN TARİHİ FLORYA UYARISI
Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BİTMEYEN TUTKUDUR SEVENİNE BODRUM

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR