Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP KÖY DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU
CHP KÖY DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin oğlu Salih Arda İnce ile Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın kızı İdil Göknil Işıklar için Yalova’nın Elmalık Köyü’nde 'Selanik usulü' köy düğünü yapıldı.
25 Eylül 2017, 14:52
 
 
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin oğlu Salih Arda İnce ile Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın kızı İdil Göknil Işıklar için Yalova’nın Elmalık Köyü’nde 'Selanik usulü' köy düğünü yapıldı.
 
image
Elmalık Köyü’ndeki düğüne, siyaset, sanat ve iş dünyasından davetliler katıldı.
 
Cuma akşamı Silivri’de Belediye Başkanı Işıklar'ın kıydığı nikahla ömür boyu mutluluğa ‘Evet’ diyen ve büyük bölümü milletvekili veya belediye başkanı 20 ismin şahitliğini yaptığı çift için İnce’nin memleketi Yalova’nın Elmalık Köyü'nde köy düğünü düzenlendi. Köy meydanında başlayan ve tüm gün sürecek olan köy düğünü, damat tıraşı ile başladı.
 
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin oğlu Salih Arda İnce'nin düğününe katıldı.
 
Düğüne gelen konukları ise CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve eşi Esma Işıklar karşıladı.
 
image
 
Muharrem İnce, köydeki evinin girişinde karşıladığı Kılıçdaroğlu'na, Elazığ'dan özel olarak getirtilen sekiz köşeli kasket verdi. Kılıçdaroğlu da kasketi taktı.Kılıçdaroğlu, damat İnce’yi ve her iki aileyi kutladı.Daha sonra tören alanına gelen Kılıçdaroğlu, çifti tebrik ederek geline bilezik hediye etti
 
Köy meydanındaki çınar ağacının altında kurulan berber koltuğuna oturan damat İnce, tebrikleri kabul etti. Ardından berberi tarafından damat tıraşı yapılan İnce, halk oyunlarını izledi.
 
image
 
PROTOKOL HALAYI
 
Muharrem İnce, konukları karşıladıktan sonra zaman zaman halaya katılarak davul- zurna eşliğinde oyun oynadı.
Damat İnce'nin başını çektiği halayda CHP Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Özgür Özel ve Levent Gök de yer aldı. Sanatcı Suzan Kardeş ve Yalovalı işadamları halaya katıldı.
 
TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Genel Başkan Yardımcıları Tekin Bingöl, Seyit Torun, eski CHP Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal, eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, CHP’li milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Bugün gece geç saatlere kadar sürecek düğüne, ilerleyen saatlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı belirtildi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?
EN ÇOK OKUNANLAR