Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MAN ADASI BELGELERİ GERÇEK ÇIKTI
MAN ADASI BELGELERİ GERÇEK ÇIKTI
Ankara Cumhuriyet Savcılığı bu konuda, belgelerin gerçek olduğunu tespit etti. Halk Bankası'na sordu, Halk Bankası da ‘evet bunlar gerçektir' dedi.
11 Şubat 2018, 21:42
 
Bülent Tezcan, CHP'nin 36. Olağan Kurultay'ın ardından gerçekleştirdiği ilk Parti Meclisi (PM) toplantısı sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
ERDOĞAN'A MAN SORUSU: Ankara Cumhuriyet Savcılığı bu konuda, belgelerin gerçek olduğunu tespit etti. Halk Bankası'na sordu, Halk Bankası da ‘evet bunlar gerçektir' dedi.
 
Verdiğimiz dekontların gerçek olduğu savcılık kararıyla tespit edildi. Şimdi soruyorum Erdoğan'a, hani sahteydi? Erdoğan'dan cevap bekliyorum, hangi şirketi sattınız, akrabalarınız, yakınlarınız… 1 paundluk yani 5 TL'lik Bellway şirketine 15 milyon dolarlık, yani 60 milyon TL'lik hangi şirketi sattı, o şirketin varlığı neydi, bilançosu ne, ne kadar vergi ödedi?
 
KİM FETÖ İSE GEREĞİ YAPILSIN: Kim FETÖ'cü ise yargılansın ve gereği yapılsın ancak eski İstanbul Valisi ve eski İstanbul Emniyet Müdürü'nü oraya tayin edenler, onları bürokrasi içinde yükseltenler de hesap vermek zorunda. Onların yargılanacağı günü de bekliyoruz.
 
MAN ADASI BELGELERİ NEDİR ?

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 BİLİM; BİR ESERİ YOK AMA PROFESÖR
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 JOHNSON MEKTUBUNUN PERDE ARKASI
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 AKŞENER'İN HEDEFİ BÜYÜK -Necdet Buluz
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 KENEVİR ÜRETİMİ KİMLERİ ÜRKÜTTÜ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR