Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ABDULLAH GÜL OLABİLİR
ABDULLAH GÜL OLABİLİR
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri için kendi adaylarını çıkaracaklarını, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de adaylık için ihtimallerden birisi olduğunu söyledi.
20 Şubat 2018, 11:43
 
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri için kendi adaylarını çıkaracaklarını, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de adaylık için ihtimallerden birisi olduğunu söyledi.
 
Reuters’in haberine göre, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “kendi cumhurbaşkanlığı adayımızı çıkaracağız. çıkaracağımız adayın toplumun bütün kesimlerinden oy alması icap eder” diye konuştu.
 
“GÜL, İHTİMALLERDEN BİRİSİ”
Karamollaoğlu, Abdullah Gül’ün olası adaylığına ilişkin bir soruya da “Bu süreç içerisinde Abdullah Gül ile birkaç kez görüştük. Ama somut şekilde Gül’ü aday gösterme iddiamız olmadı. Olabilir mi? İhtimallerden birisidir. Aday kim olursa olsun bizim tabanımız ve kamuoyunun bu kişiyi tasvip etmesi icap eder.” diye yanıt verdi.
 
“NEDEN OLMASIN?”
AKP ile MHP arasında ayrıntıları netleşen ‘Cumhur’ ittifakına katılıp katılmayacakları ile ilgili olarak ise Karamollaoğlu, “Görüşmemizde en son kalkışımızda Erdoğan bana MHP ile böyle bir ittifak yaptıklarını, bununla ilgili bizimle de bir temasın faydalı olabileceğini söyledi. Biz de ‘Neden olmasın?’ dedik. Dirsek teması olur. Ama bir ittifak noktasında değil.” ifadelerini kullandı

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 UÇAK DÜŞTÜ -Yılmaz Özdil
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 SUUDİ ARABİSTAN KULVAR DEĞİŞTİRİYOR
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 MİLLİ VE YERLİ, BEKA, DİRİLİŞ VE ÇIKIŞ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 HUKUKU, GUGUK EDEN KİM?
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR