Güzel ülkemiz için yazıyoruz - SLOGANIMIZI ÇALACAKLAR Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/siyaset-haberleri/34231/sloganimizi-calacaklar

 

SLOGANIMIZI ÇALACAKLAR
SLOGANIMIZI ÇALACAKLAR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine "Her şey güzel olacak" diyen bir kişiye "Daha güzel olacak" demesinin ardından AK Partililerin bu ifadeyi slogan haline getirmesine göndermede.
13 Mayıs 2019, 13:12

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine "Her şey güzel olacak" diyen bir kişiye "Daha güzel olacak" demesinin ardından AK Partililerin bu ifadeyi slogan haline getirmesine göndermede bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, "Sloganımızı da çalmaya kalkışacaklar dikkat:)" uyarısında bulundu.

Kaftancıoğlu, sosyal medyada İmamoğlu ile ilgili dolaşan tişört, kuba benzeri materyallerin kampanyalarıyla ilgisi olmadığını da açıkladı.

Twitter hesabından Ekrem İmamoğlu’nun kampanyası ile ilgili bilgi veren Kaftancıoğlu, “İyi haftalar İstanbul; kampanyamıza dair thişört, kupa vb. materyaller henüz dağıtılmaya başlanmamış olup sosyal medyada dolaştırılan görsellerin Ekrem İmamoğlu kampanyasıyla ilgisi bulunmamaktadır. Çok yakında her şey çok güzel olacak” ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine “Her şey güzel olacak” diyen bir kişiye “Daha güzel olacak” demesinin ardından AK Partililerin bu ifadeyi slogan haline getirmesine de gönderme de bulunan Kaftancıaoğlu, “Sloganımızı da çalmaya kalkışacaklar dikkat:)” notunu düştü.