Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MANSUR YAVAŞ CORBYN İLE BULUŞTU
MANSUR YAVAŞ CORBYN İLE BULUŞTU
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Birleşik Kırallık'ta "yeşil enerji" projelerine yönelik gerçekleştirdiği çalışmaları sosyal medya hesabından duyurdu...
6 Haziran 2019, 21:45
 
 
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Birleşik Kırallık'ta "yeşil enerji" projelerine yönelik gerçekleştirdiği çalışmaları sosyal medya hesabından duyurdu. Ziyaret kapsamında Yavaş, Londra İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile de buluştu.
 
Mansur Yavaş, "yeşil enerji" projelerine ilişkin Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile gerçekleştirdiği çalışmayı Twitter hesabından duyurdu.
 
Yavaş, "Birleşik Krallık‘ta Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile yeşil enerji konusunda bilgi paylaşımında bulunduk" ifadelerini kullandı.
 
image
 
Yavaş'ın paylaşımı şöyle:
 
"Birleşik Krallık‘ta Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile yeşil enerji konusunda bilgi paylaşımında bulunduk. Londra İşçi Partisi Milletvekili Lyn Brown ile birlikte sosyal politika projeleri hakkında fikir alışverişi gerçekleştirdik. Londra İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile tanışma ve görüşme fırsatı buldum."

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEFİLE VE PODYUMA VEDA MI ? Ertuğrul Özkök
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR