Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ARDA BENİM KAHRAMANIM
ARDA BENİM KAHRAMANIM
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Milli Takım kariyerine son vermesiyle ilgili, "Arda Turan adamlığıyla benim gönlümde bir kahramandır" ifadelerini kullandı.
6 Haziran 2017, 18:45

 

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Arda Turan'ın Milli Takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye fiziksel saldırıda bulunmasının ardından Milli Takım kariyerine son vermesiyle ilgili, "Arda Turan adamlığıyla benim gönlümde bir kahramandır" ifadelerini kullandı.

Makedonya maçı sonrası uçakta gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan, düzenlediği basın toplantısıyla Milli Takım kariyerine nokta koyduğunu açıkladı.
 
Bu kararın ardından NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Arda Turan'a sahip çıkarak şunları ifade etti:"Arda bıraktı artık herkes rahatladı"
 
Arda Turan da olsanız, dünyanın en büyük futbolcusu da olsanız, büyüğe böyle davranmazsınız. Arda Turan adına özür dilerim. Gazeteciler de biraz kendilerine gelecekler. Arda bıraktı, artık herkes rahatladı. Fatih Terim hoca affettikten sonra içime sinmedi dedi. Ya Arda, ya Terim, ya da ikisi birlikte bırakmalı demiştim.
 
"Gazeteci milli takım kafilesi ile gidemez"
 
Ne işi var gazetecinin milli takım uçağında. Gazeteci milli takım kafilesi ile gidemez. Milli takım kaptanına sabah, akşam küfreden gazeteciyi oraya oturtursanız. Doğru yaptı demiyorum... Volkan Babacan milli takımda oynuyor, ki oynamalı; siz faturayı Arda Turan'a çıkardınız.
 
"Benim gönlümde bir kahramandır"
 
Arda Turan adamlığıyla benim gönlümde bir kahramandır. Arda'nın tek günahı ülkenin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olması. Allah'ın izniyle Arda Turan milli takımda tekrar oynayacak.
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 İSRAİL'İN ABD VESAYETİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 İSLAMCILARDA PANİK
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZA ZARRAB MARATONU ŞİMDİLİK BİTTİ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 MASKELİ ELON MASK
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR