Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CUMHURBAŞKANI AZİZ YILDIRIM'I İŞARET ETTİ
CUMHURBAŞKANI AZİZ YILDIRIM'I İŞARET ETTİ
Çıktığı televizyon programında Fenerbahçe'de yapılacak başkanlık seçimine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, tecrübe vurgusu yaparak Aziz Yıldırım'a dikkat çekti.
2 Haziran 2018, 22:17
 
 
Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, katıldığı bir televizyon programında, soru üzerine Fenerbahçe Genel Kurulu  ile ilgili düşüncelerini açıkladı.
 
Fenerbahçe Kulübü, Seçimli Olağan Genel Kurulu bugün resmen başladı.
 
 Hem Sarı-Lacivertliler’in hem de diğer futbolseverlerin yakından takip ettiği tarihi kongrede 20 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım ile eski yöneticilerden Ali Koç, başkanlık için yarışıyor... Son haftalarda karşılıklı yapılan açıklamalarla tansiyon iyice yükselirken, kongrenin ilk gününde adaylar, son kez üyelerine  seslendi.
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEDİ
 
Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, dün katıldığı bir televizyon programında, soru üzerine Genel Kurul’la ilgili düşüncelerini açıkladı. Erdoğan şunları söyledi:
 
“En ideali alışılmış olan şey hayırlı olsun demektir. Gönlüm bu noktada ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir. Ama burada tabi tecrübe her zaman çok çok önemli. Temenni ederim ki inşallah bu kongreyle birlikte Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder.” diyerek isim vermeden gönlünün Aziz Yıldırım'da olduğun gösterdi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?
EN ÇOK OKUNANLAR