Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CUMHURBAŞKANI AZİZ YILDIRIM'I İŞARET ETTİ
CUMHURBAŞKANI AZİZ YILDIRIM'I İŞARET ETTİ
Çıktığı televizyon programında Fenerbahçe'de yapılacak başkanlık seçimine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, tecrübe vurgusu yaparak Aziz Yıldırım'a dikkat çekti.
2 Haziran 2018, 22:17
 
 
Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, katıldığı bir televizyon programında, soru üzerine Fenerbahçe Genel Kurulu  ile ilgili düşüncelerini açıkladı.
 
Fenerbahçe Kulübü, Seçimli Olağan Genel Kurulu bugün resmen başladı.
 
 Hem Sarı-Lacivertliler’in hem de diğer futbolseverlerin yakından takip ettiği tarihi kongrede 20 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım ile eski yöneticilerden Ali Koç, başkanlık için yarışıyor... Son haftalarda karşılıklı yapılan açıklamalarla tansiyon iyice yükselirken, kongrenin ilk gününde adaylar, son kez üyelerine  seslendi.
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEDİ
 
Fenerbahçeli olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, dün katıldığı bir televizyon programında, soru üzerine Genel Kurul’la ilgili düşüncelerini açıkladı. Erdoğan şunları söyledi:
 
“En ideali alışılmış olan şey hayırlı olsun demektir. Gönlüm bu noktada ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir. Ama burada tabi tecrübe her zaman çok çok önemli. Temenni ederim ki inşallah bu kongreyle birlikte Fenerbahçe yeni bir sürece çok daha diri çok daha güçlü ama tecrübenin de hakim olduğu bir yapıyla devam eder.” diyerek isim vermeden gönlünün Aziz Yıldırım'da olduğun gösterdi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR