Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MİLAN UEFA AVRUPA KUPASINDA
MİLAN UEFA AVRUPA KUPASINDA
Sky Sport Italia'nın son dakika olarak geçtiği habere göre, UEFA'nın Milan'a verdiği "Avrupa kupalarına katılmama" cezasını İtalyan kulübünün itirazı sonrası CAS kaldırdı.
20 Temmuz 2018, 11:52
 
UEFA tarafından İtalyan ekibine verilen Avrupa kupalarından men kararı CAS’tan döndü. Milan önümüzdeki sezon UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edebilecek.
 
Öte yandan CAS, Milan’a verilen cezanın kaldırıldığını ve orantılı bir yaptırım için davanın UEFA’ya gönderildiğini duyurdu.
 
GALATASARAY’I ÖRNEK GÖSTERMİŞTİ
 
Serie A devi Milan’ın yöneticileri, UEFA’ya yaptığı savunmada Galatasaray’ı örnek göstererek itiraz etmişti. Ardından UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurulu Araştırma Komisyonu, Galatasaray ile yapılan Finansal Fair-Play anlaşmasını yeniden inceleme kararı almıştı.
 
CAS’ın bu kararı, düşük de olsa Avrupa’ya gidememe şansı bulunan ve dosyası UEFA’da yeniden görülen Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ne katılmasını daha da kolaylaştırıyor.
 
image
 
Bu karar milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlunu çok sevindirdi ve UEFA avrupa liginde Milan forması ile mücadele edecek olan  Çalhanoğlu kupanın en iddialı takımıyız diyor.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR