Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSTENMİYORSAM GİDERİM
İSTENMİYORSAM  GİDERİM
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma son olarak bu takımdan daha önce bir kez ayrıldığını hatırlatarak, "Eğer sorun bensem, Ocak ayında yine ayrılabilirim" dedi
26 Ekim 2018, 11:01
 
 
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Quaresma, 4-2 kaybedilen Genk maçı sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu. Q7, taraftarın kendisine gösterdiği tepki sonrası, ''Beni fazlalık olarak görüyorlarsa, ocak ayında ayrılabilirim'' ifadelerini kullandı.
 
Ricardo Quaresma'nın maç sonu Şok açıklamaları şöyle:
 
Denemeye çalıştık ama olmadı. Şans da yanımızdan değildi. Lig uzun maraton, pazartesi maçımız var. Dinlenmemiz lazım. Hatalarımızı görüp, ligde oynayacağımız maçta bunu telafi etmemiz gerekiyor. Bugün pozisyon bulduk ama atamadık. Rakibimiz pozisyonları değerlendirdi. 3. golden sonra kopma oldu. Yanlışları değerlendirmemiz lazım.
 
Takımda genç oyuncular var. Taraftarın tepkisinden dolayı baskı hissettiler.
 
Bana da tepki var. Taraftarın hakkıdır. Kötü olduğumu ya da fazlalık olduğumu düşünüyorlarsa bunu anlarım. Ben tecrübeli bir oyuncuyum. Bunları kabul ederim. Ama gençlere tepki göstermesinler. Ben bu kulüpten bir kere ayrıldım, gerekiyorsa bir kez daha ayrılırım. Ocak ayında ayrılırım.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR