Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RODRIGUES AL İTTİHAD FORMASINI GİYDİ
RODRIGUES AL İTTİHAD FORMASINI GİYDİ
Galatasaray Kulübü, Suudi Arabistan takımlarından Al Ittihad'a transfer olan Garry Rodrigues'in bonservisini 10 milyon 250 bin dolara sattığını açıkladı.
6 Ocak 2019, 21:01
 
 
Spor Toto Süper Lig ekibi Galatasaray’dan ayrılarak Al ittihad’a transfer olan Garry Rodrigues için Suudi Arabistan ekibinin ödeyeceği bonservis bedeli belli oldu.
 
Galatasaray, 28 yaşındaki futbolcunun 10 milyon 250 bin dolar karşılığında Al İttihad takımına transfer olduğunu açıkladı.
 
Öte yandan Al Ittihad’ın Rodrigues’i 10 milyon Dolar’ın üzerinde bir fiyata başka bir takıma göndermesi halinde, 10 milyon Dolar’ın üzerindeki rakamın yüzde 20’si Galatasaray’a ödenecek.
 
Sarı kırmızılı ekip KAP’a konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;
 
“Profesyonel futbolcumuz Garry Mendes Rodrigues’in transferi konusunda Al Ittihad Football Club ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Al Ittihad Football Club Şirketimize 10.250.000 Usd transfer bedeli ödeyecektir. Buna ek olarak Al Ittihad Football Club; 10.000.000 Usd üzerinde bonservis bedeli ile ileride oyuncunun satışını gerçekleştirirse, 10.000.000 Usd’nin üzerindeki rakamın %20’sini Şirketimize Ödeyecektir.”
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR