Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
COMOLLI VOLKAN'I İSTEMİYOR
COMOLLI VOLKAN'I İSTEMİYOR
Ersun Yanal’ın takımda görmek istediği deneyimli eldivene Fransız sportif direktörün soğuk baktığı, yaşanan kararsızlık yüzünden imzaların atılamadığı ortaya çıktı
5 Temmuz 2019, 23:52
 
 
Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına Topuk Yaylası'nda devam ederken gözler geçen sezon olduğu gibi yine Volkan Demirel'i aradı.
 
Teknik Direktör Ersun Yanal'ın transfer raporunda “Mutlaka takımda kalmalı” dediği tecrübeli eldivenle sözleşme uzatılmasına Damien Comolli'nin karşı çıktığı öğrenildi. Fransız sportif direktörün takımdaki kaleci sayısının fazlalığı nedeniyle bu transfere soğuk bakması sonrası Başkan Ali Koç ve yönetim de kararsız kaldı.
 
image
 
SEMIH ÖZSOY DA DEVREDE
 
Harun ve Ankaragücü'nden transferi an meselesi olan Altay ile yola devam edilmesinin daha doğru olduğunu düşünen Comolli, bu fikrini Başkan Ali Koç'a iletti. Tecrübeli ismin Emre Belözoğlu ile takıma ağabeylik yapacağını düşünen Başkanvekili Semih Özsoy ise Yanal'ın raporunun dışına çıkılmaması ve Volkan'la sözleşme uzatılmasını istiyor. Yaşanan fikir ayrılığı sonrasında iki tarafı bir kez daha dinleyecek olan Başkan Ali Koç son kararı verecek.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 BİR GECEDE 300 MÜLTECİ - Fatih Çekirge
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR