Güzel ülkemiz için yazıyoruz - LİG BİTTİ GERGİNLİK BAŞLADI ! Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/spor-haberleri/36003/lig-bitti-gerginlik-basladi-

 

LİG BİTTİ GERGİNLİK BAŞLADI !
LİG BİTTİ GERGİNLİK BAŞLADI !
Turkuvaz Medya’nın spor gazetesi Fotomaç, “Karanlık gece. Stadın elektriğini kesip, Trabzon-Konya maçının bitmesini beklediler” manşeti attı. Gazete, Başakşehir’in sezon başından beri hakemlerin ve Merkez Hakem Komitesinin korumasında olduğunu, bu sayede şampiyon olduğunu da iddia etti.
20 Temmuz 2020, 23:35
 
 
Ekonomi Bakanı Berat Albayrak’ın himayesindeki Trabzonspor’un şampiyonluğu kaybetmesi, buna karşın Emine Erdoğan’ın yakını Göksel Gümüşdağ’ın başkanlığını yaptığı Başakşehir’in ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi Akparti cenahında duygu karmaşası yarattı.
 
image
 
Turkuvaz Medya’nın spor gazetesi Fotomaç, “Karanlık gece. Stadın elektriğini kesip, Trabzon-Konya maçının bitmesini beklediler” manşeti attı.
 
Gazete, Başakşehir’in sezon başından beri hakemlerin ve Merkez Hakem Komitesinin korumasında olduğunu, bu sayede şampiyon olduğunu da iddia etti.
 
image
 
Ahmet Ağaoğlu’na tam destek veren,kulübün ekonomik olarak ayağa kalkmasını sağlayarak Trabzonspor taraftarı olduğunu saklamayan Bakan Berat Albayrak,Göksel Gümüşdağ'ın  bu sezon haken camiası üzerinde baskı kuruyor  iddialarına ve şampiyonluğun kaybedilmesiyle ilgili olası bir açıklama yapması merakla bekleniyor.
 
Şeffaf Gazete