Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LİG BİTTİ GERGİNLİK BAŞLADI !
LİG BİTTİ GERGİNLİK BAŞLADI !
Turkuvaz Medya’nın spor gazetesi Fotomaç, “Karanlık gece. Stadın elektriğini kesip, Trabzon-Konya maçının bitmesini beklediler” manşeti attı. Gazete, Başakşehir’in sezon başından beri hakemlerin ve Merkez Hakem Komitesinin korumasında olduğunu, bu sayede şampiyon olduğunu da iddia etti.
20 Temmuz 2020, 23:35
 
 
Ekonomi Bakanı Berat Albayrak’ın himayesindeki Trabzonspor’un şampiyonluğu kaybetmesi, buna karşın Emine Erdoğan’ın yakını Göksel Gümüşdağ’ın başkanlığını yaptığı Başakşehir’in ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi Akparti cenahında duygu karmaşası yarattı.
 
image
 
Turkuvaz Medya’nın spor gazetesi Fotomaç, “Karanlık gece. Stadın elektriğini kesip, Trabzon-Konya maçının bitmesini beklediler” manşeti attı.
 
Gazete, Başakşehir’in sezon başından beri hakemlerin ve Merkez Hakem Komitesinin korumasında olduğunu, bu sayede şampiyon olduğunu da iddia etti.
 
image
 
Ahmet Ağaoğlu’na tam destek veren,kulübün ekonomik olarak ayağa kalkmasını sağlayarak Trabzonspor taraftarı olduğunu saklamayan Bakan Berat Albayrak,Göksel Gümüşdağ'ın  bu sezon haken camiası üzerinde baskı kuruyor  iddialarına ve şampiyonluğun kaybedilmesiyle ilgili olası bir açıklama yapması merakla bekleniyor.
 
Şeffaf Gazete 
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 SORUN SİSTEMDE Mİ? KÜLTÜRDE Mİ? Emre Alkin
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 KÜRESEL ISINMA VE KÜRESEL İSYAN
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE
Engin Ertem Engin Ertem
 GÜVENLİ TATİL ROTASI 'KIBRIS ''
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ŞÖHRET

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR