Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AZİZ YILDIRIM ADAY OLACAĞINI AÇIKLADI
AZİZ YILDIRIM ADAY OLACAĞINI AÇIKLADI
Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, kongrede aday olacağını açıkladı. Aday olacağını açıklayan Aziz Yıldırım, ilk projesi Jose Mourinho'yu basın aracılığıyla duyurdu.
13 Mayıs 2024, 19:42
 
Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile yüz yüze görüştüğünü söyleyen Aziz Yıldırım, “Ben geçen hafta Mourinho ile yüz yüze 2 saat konuştum. Fenerbahçe’nin sana ihtiyacı senin de Fenerbahçe’ye ihtiyacın var dedim.3 tane aday olacak hangisi kazanırsa Fenerbahçe’ye gel dedim. Porto’da başlayan çıkışını burada da yapabilirsin dedim” ifadelerini kullandı.
 
Fenerbahçe’deki kötü gidişin birlik ve beraberlikle çözüleceğini vurgulayan Aziz Yıldırım, “Tribünleri, taraftarları 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi bir araya getirmek istiyoruz” dedi.
 
Aziz Yıldırm’ın  yaptığı açıklama şöyle:
Amacım kamuoyunda aday olup olmayacağıma yönelik konuşmaları burada sizin vasıtanızla kamuoyuna duyurmak.Arkadaşlarla çarşamba veya perşembe günü basına toplantı yapacağız. Fenerbahçe kongresinde aday olacağımı açıklayacağım.
 
KİMSEYLE KAVGA ETMEYECEĞİZ
Aday olmamın sebebi 6 yıldır dışarda kalmamız ve bu süreçte olumlu veya olumsuz olayları görmek. Ondan önceki 4 yılda yaptığımız hataları görmek.Biz kimseyle kavga etmeyeceğiz ve Fenerbahçe’nin büyüklüğünü daha büyük hale getirecek hale geleceğiz.
 
Tribünleri, taraftarları 3 Temmuz sürecinde olduğu gibi bir araya getirmek istiyoruz.
Fenerbahçe’nin bu saatten sonra bizim çocuğumuz veya şu deyip o isimlerle devam etme lüksü yoktur. Fenerbahçe artık büyük hocalarla takımlarla mücadele etmelidir.Türkiye’de muhakkak şampiyon olmalıdır. Yurtdışında da başarılı olmalıdır. Başarı Avrupa’da final oynamaktır.image
 
MOURINHO İLE İKİ SAAT YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜM
Ben geçen hafta Jose Mourinho ile yüz yüze 2 saat konuştum. Fenerbahçe’nin sana ihtiyacı senin de Fenerbahçe’ye ihtiyacın var dedim.3 tane aday olacak hangisi kazanırsa Fenerbahçe’ye gel dedim.Porto’da başlayan çıkışını burada da yapabilirsin dedim.
Benim arkadaşlarımla onun menajeri arasında görüşmeler devam ediyor.
                image
MOURINHO FENERBAHÇE MAÇINI İZLEDİ
Kazanırsam büyük ihtimalle Mourinho’yu getireceğim Fenerbahçe’nin başına.
Ne kadar isterse oyuncu da alacağım. Konyaspor-Fenerbahçe maçını da canlı olarak izlediğini söyledi bana.Önemli olan benim kazanmam değil. Diğer arkadaşlar da kazanırsa onlar için de Fenerbahçe’ye gelmesini arzu ederim. Fenerbahçe’ye çok katkıda bulunur. İnşallah kazanırız kendisini getiririm.”
 
Öte yandan Aziz Yıldırım sosyal medayada ortaya atılan yönetim kurulu listesiyleye ilgili de değerlendirme yaptı.
“Sosyal medyada benim adıma bazı gerçek olmayan yönetim listeleri yayınlanarak dezenformasyon yaratılmaktadır.
 
Ben henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadım. 15 Mayıs Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetimime / kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim.
 
Bu tip manipülatif paylaşımlar son derece ayıptır. Daha önce de defalarca ifade ettiğim gibi, benim ağzımdan çıkmayan bu tip yalan bilgilere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim.”
 
YÜZLERCE KİŞİ BEYANNAME DOLDURUYOR
Aziz Yıldırım’ın adaylığını açıklamasının ardından aday olabilmek için gereken 500 kişilik imzayı tamamlamak için kollar sıvandı.Yüzlerce kişi beyanname doldurmaya başladı.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KONUT ALMAK ŞİMDİ DAHA ZOR OLDU
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 TÖREHAN ÇİFTİ DOKUNULMAZLIK PEŞİNDE
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR