Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ERZURUMSPOR'DAN ATATÜRK SEVGİSİ
ERZURUMSPOR'DAN ATATÜRK SEVGİSİ
Erzurumspor yeni sezon için özel detaylarla süslenen yeni forması tanıtıldı. Formada Atatürk, Erzurum Kongresi, Nene Hatun ve İbrahim Erkal unutulmadı.
4 Temmuz 2024, 09:43
 
Erzurumspor yeni formasını tanıttı
Erzurumspor, 'Küllerimizden Doğuyoruz' sloganıyla yeni sezon formalarını tanıttı. 1. Lig ekibinin yeni formalarından birinde, Atatürk, Nene Hatun ve İbrahim Erkal portrelerinin olması ilgiyle karşılandı.
             image
                          Atatürk, Nene Hatun, İbrahim Erkal
Erzurumspor, yeni sezon için özel tasarlanmış formalarını tanıttı. "Doğuş" sloganlı formada, Mustafa Kemal Atatürk, Nene Hatun ve İbrahim Erkal'ın fotoğrafları yer aldı.
 
'Küllerimizden Doğuyoruz' sloganıyla görücüye çıkan formalar, beyaz ve özenle üretilmiş detaylarla dikkat çekiyor.Yeni formaların üzerinde Atatürk, Nene Hatun ve 2017 yılında hayatını kaybeden şarkıcı İbrahim Erkal'ın yanı sıra Erzurum Kongresi'ne ait ayrıntılar da yer alıyor.image
 
Şampiyonluk hedefleyen Erzurumspor, bu özel formalarla yeni sezona iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.
Kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün İbrahim Erkal Kültür Merkezi’nde #Erzurumspor’umuz için düzenlediğimiz “Küllerimizden Doğuyoruz” kampanyamıza katılan Erzurum Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi’ye, Erzurum Büyükşehir Belediye başkanımız ve onursal başkanımız Sayın Mehmet Sekmen’e, kıymetli protokolümüze, Erzurumspor sevdalısı taraftarlarımıza, futbolcularımıza, antrenörlerimize ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz. Kampanyamız, takımımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun.." denildi. 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZAN EPÖZDEMİR'DEN TARİHİ FLORYA UYARISI
Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BİTMEYEN TUTKUDUR SEVENİNE BODRUM

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR