Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RUSYA'DAN TÜRKİYE'YE TURİST AKINI
RUSYA'DAN TÜRKİYE'YE TURİST AKINI
Anex Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Rusya'dan Türkiye'ye yönelik charter seferlerinin 25 Temmuzda başlayacağını ve Rusya'dan büyük ilgi olduğunu söyledi..
19 Temmuz 2020, 15:17
 
Rusya'nın önde gelen tur operatörlerinden Anex Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Türkiye'ye yönelik charter seferleriyle ilgili bilgiler verdi.
 
Türkiye'ye yoğun talep var, ilk charter seferimiz 25 Temmuz'da
 
Neşet Koçkar, "Biz uçuşların başlayacağını öngörerek 25 Temmuz için hazırlık yaptık. İlk charter seferini bu tarih için planladık" dedi. Koçkar, söz konusu turist kafilesinin kıştan tatilinin satın alan ve bekleyen Ruslar olduğunu kaydetti. 
 
image
 
Ukrayna'dan da turist hareketinin başladığına dikkat çeken Koçkar, şunları anlattı: "Şu anda Türkiye'ye yoğun bir talep var. Benzer hareketin Rusya'dan da oluşacağını düşünüyoruz. Ancak burada kritik olan nokta oteller... Eğer otellerin bir kısmı daha açılır ve pandemi nedeniyle olağanüstü bir durum yaşanmazsa önümüzdeki 5 aylık dönemde geçen yılın rakamlarını yakalarız, hatta geçebiliriz. Çünkü sezon ekim-kasıma sarkacak gibi görünüyor."

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 SORUN SİSTEMDE Mİ? KÜLTÜRDE Mİ? Emre Alkin
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 KÜRESEL ISINMA VE KÜRESEL İSYAN
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE
Engin Ertem Engin Ertem
 GÜVENLİ TATİL ROTASI 'KIBRIS ''
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ŞÖHRET

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR