Güzel ülkemiz için yazıyoruz - TURİZM FUARINDA BODRUM'A YOĞUN İLGİ Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/turizm/41432/turizm-fuarinda-bodruma-yogun--ilgi

 

TURİZM FUARINDA BODRUM'A YOĞUN İLGİ
TURİZM FUARINDA BODRUM'A YOĞUN  İLGİ
İstanbul'da gerçekleşen 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) kurulan Bodrum standı yoğun ilgi gördü..
16 Şubat 2024, 14:53
 
 
Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan ve İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilerine kapılarını açan EMITT'te Bodrum standı, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odası (BODTO) iş birliğinde hazırlanan stantta misafirlerini ağırladı.
 
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın da katıldığı ilk gün gün binlerce Bodrum meraklısı standı ziyaret etti.Ziyaretçiler arasında Muğla Valisi İdris Akbıyık ile Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit de vardı.image
 
Fuarın ikinci gününde gerçekleşen Bodrum standı açılışına; Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Tanıtma Vakfı yönetim kurulu üyeleri, turizmciler, otel ve acente sahipleri ile basın mensupları katıldı.
 
Türkiye’nin en etkin ve en fazla katılımlı fuarında yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan, “Bodrum Ticaret Odası’nın ana hedefi Bodrum’un marka değerini geliştirmek veya en azından korumaktır.” dedi.
image
 
EMITT’in geçmiş yıllara göre daha fazla ilgi gördüğünü ve bundan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Aras, “Standımız bu yıl da dolup taşıyor, gezdiğimiz bütün stantlar da öyle. Turizmciler motive olup sezon için hazırlanıyorlar. Bu tabloyu gördüğüm için açıkçası çok mutlu oldum. Şimdi önümüzde çok önemli bir sezon var, inşallah geçmiş yıllardaki gibi bir sıkıntı yaşamazsak güzel bir sezon geçireceğiz. Biz de yerel yöneticiler olarak hep beraber turizmin hem Muğla’mızda hem de ülkemizde gelişmesi için gerekli politikaları ortaya koyacağız. Burada olan sevgili dostlarıma çok teşekkür ediyorum. EMITT Fuarının bütün turizmcilere hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.