Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BATMAN'IN AHLAKSIZ MUHTARI
BATMAN'IN AHLAKSIZ MUHTARI
Batman'da ''ahlaksızlığın bu kadarı da olur mu '' Türkiye'de bunların önlemi hala neden alınamıyor dedirten bir olay yaşandı.68 yaşında 4 eşinden 30'a yakın çocuğu bulunan 68 yaşındaki M.S.Ö., 5'inci evliliğini babası köyde çobanlık yapan 19 yaşındaki A.B ile yaptı.
16 Ocak 2018, 12:22
 
Batman merkeze bağlı bir köyde muhtarlık yapan 4 eşli, 30’a yakın çocuklu 68 yaşındaki M.S.Ö., 5’inci evliliğini 19 yaşındaki A.B. ile yaptı.
 
Düğün yaklaşık bir hafta önce yapıldı. Ancak M.S.Ö.’nün hem 5’inci evliliğini yapması hem de kendisinden 49 yaş küçük biriyle evlenmesini yadırgayan yakınları düğüne katılmadı.
 
M.S.Ö.'nün hem kendinden 49 yaş küçük biri hem de 5'inci kez evlenmesini yadırgayan başta çocukları olmak üzere akrabaları, lüks bir salonda yapılan düğüne katılmadı.
 
Yüzlerce kişilik salondaki düğün sadece birkaç kişinin katılımıyla yapıldı.
 
4 eşinden 30'a yakın çocuğu bulunan 68 yaşındaki M.S.Ö., 5'inci evliliğini babası köyde çobanlık yapan fakir ailenin 19 yaşındaki kızını Başlık adı altında yüklü para vererek ailesinden aldığı A.B ile yaptı.
M.S.Ö., düğün için de Batman merkezde yüzlerce kişilik lüks bir salon tuttu fakat erraffında bu ahlaksızlığa şahit olmak isteyen çıkmadı ve düğün 10 kişinin katılımı ile yapıldı..
 
AHLAK YOKSUNU MUHTARIN YAKINLARI DÜĞÜNE KATILMADI
 
Düğün yaklaşık bir hafta önce yapıldı. Ancak M.S.Ö.'nün hem 5'inci evliliğini yapması hem de kendisinden 49 yaş küçük biriyle evlenmesini yadırgayan yakınları düğüne katılmadı. Çocuklarının da gelmediği düğün sadece iki elin parmaklarını geçmeyecek insan katılımı ile yappıldı.
 
Salonun boş olduğu düğünde, halayı da gelin ve damat ile birkaç kişi çekti,düğünde gelinin yüzünün hiç gülmediği iddia edildi.
 
 M.S.Ö., evlenmediğini ve düğünün formalite olduğunu savundu,bu savunma da onun resmi nikah yapmadan imam nikahı ile bu evliliği gerçekleştirdiğinin açık belirtisiydi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İŞ BANKASINA ÇÖKMEK - Emre Kongar
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 AYDIN HANIMIN ANISINA
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR