Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BATMAN'IN AHLAKSIZ MUHTARI
BATMAN'IN AHLAKSIZ MUHTARI
Batman'da ''ahlaksızlığın bu kadarı da olur mu '' Türkiye'de bunların önlemi hala neden alınamıyor dedirten bir olay yaşandı.68 yaşında 4 eşinden 30'a yakın çocuğu bulunan 68 yaşındaki M.S.Ö., 5'inci evliliğini babası köyde çobanlık yapan 19 yaşındaki A.B ile yaptı.
16 Ocak 2018, 12:22
 
Batman merkeze bağlı bir köyde muhtarlık yapan 4 eşli, 30’a yakın çocuklu 68 yaşındaki M.S.Ö., 5’inci evliliğini 19 yaşındaki A.B. ile yaptı.
 
Düğün yaklaşık bir hafta önce yapıldı. Ancak M.S.Ö.’nün hem 5’inci evliliğini yapması hem de kendisinden 49 yaş küçük biriyle evlenmesini yadırgayan yakınları düğüne katılmadı.
 
M.S.Ö.'nün hem kendinden 49 yaş küçük biri hem de 5'inci kez evlenmesini yadırgayan başta çocukları olmak üzere akrabaları, lüks bir salonda yapılan düğüne katılmadı.
 
Yüzlerce kişilik salondaki düğün sadece birkaç kişinin katılımıyla yapıldı.
 
4 eşinden 30'a yakın çocuğu bulunan 68 yaşındaki M.S.Ö., 5'inci evliliğini babası köyde çobanlık yapan fakir ailenin 19 yaşındaki kızını Başlık adı altında yüklü para vererek ailesinden aldığı A.B ile yaptı.
M.S.Ö., düğün için de Batman merkezde yüzlerce kişilik lüks bir salon tuttu fakat erraffında bu ahlaksızlığa şahit olmak isteyen çıkmadı ve düğün 10 kişinin katılımı ile yapıldı..
 
AHLAK YOKSUNU MUHTARIN YAKINLARI DÜĞÜNE KATILMADI
 
Düğün yaklaşık bir hafta önce yapıldı. Ancak M.S.Ö.'nün hem 5'inci evliliğini yapması hem de kendisinden 49 yaş küçük biriyle evlenmesini yadırgayan yakınları düğüne katılmadı. Çocuklarının da gelmediği düğün sadece iki elin parmaklarını geçmeyecek insan katılımı ile yappıldı.
 
Salonun boş olduğu düğünde, halayı da gelin ve damat ile birkaç kişi çekti,düğünde gelinin yüzünün hiç gülmediği iddia edildi.
 
 M.S.Ö., evlenmediğini ve düğünün formalite olduğunu savundu,bu savunma da onun resmi nikah yapmadan imam nikahı ile bu evliliği gerçekleştirdiğinin açık belirtisiydi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 KİŞİLİK DÖNÜŞTÜRME STRATEJİSİ
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 AKŞENER'İN HEDEFİ BÜYÜK -Necdet Buluz
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 ANASTASIADIS BUNAMAYA BAŞLAMIŞ OLMALI
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 KENEVİR ÜRETİMİ KİMLERİ ÜRKÜTTÜ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR