Güzel ülkemiz için yazıyoruz - BAHÇEŞEHİR'DE ŞOK CİNNET OLAYI ! Şeffaf Gazete
http://seffafgazete.com/haberler/yasam/34454/bahcesehirde-sok-cinnet-olayi-

 

BAHÇEŞEHİR'DE ŞOK CİNNET OLAYI !
BAHÇEŞEHİR'DE ŞOK CİNNET OLAYI !
İstanbul Bahçeşehir’de korkunç olay! İş adamı Turgay Cantaş bu sabah Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi'ndeki villada tartıştığı eşi Şükran Cantaş'ı pompalı tüfekle öldürdü. Turgay Cantaş, olayın ardından intihar etti.
1 Temmuz 2019, 14:13
Ünlü iş adamı Turgay Cantaş eşini öldürdükten sonra intihar etti. İş adamı Turgay Cantaş sabah saatlerinde eşi Şükran Cantaş ile tartışmaya başladıktan sonra kavgaya dönüşen olayın sonunda ünlü işadamı eşini vurduktan sonra kendini de vurarak intihar etti.
 
Bahçeşehir, Ardıç Caddesi, Atmaca Sokak, Akasya Vilları'nda yaşanan olay sabah 08.30 sıralarında meydana geldi.  İddiaya göre, iş adamı Turgay Cantaş karısı Şükran Cantaş'ı başından vurarak öldürdü. Daha sonra kendisini vuran iş adamı olay yerinde hayatını kaybetti.image
 
Yapılan ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Adrese giren ekipler; Şükran Cantaş'ın yatak odasında, yatak üzerinde başından vurulmuş olarak öldüğünü belirledi. Turgay Cantaş'ın cesedinin ise yatağın hemen yanında av tüfeğine sarılı halde bulunduğu belirtildi.
 
Polis evde inceleme yaparken, polis hayatını kaybeden çiftin olay sırasında evde olan oğullarının bilgisine başvurdu. B.C.'nin sözlü ifadesinde, bir el silah sesi duyduğunu daha sonra babasının odasına gelerek mermi aldığını ardından “Hakkını helal et oğlum” diyerek geri döndüğünü söylediği öğrenildi. Daha sonra bir el daha silah sesi duyduğunu belirten B.C.'nin durumu apartman görevlisine söylediği öne sürüldü.
 
Olayla ilgili soruşturma sürerken çiftin cesedinin Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildiği belirtildi.
 
 
Peki Turgay Cantaş kimdir?
 
Turgay Cantaş, Cantaş Çanta A.Ş.’nin sahibi ve yöneticisidir. Cantaş A.Ş 1957 yılında Sezai Cantaş ve Lifai Cantaş kardeşler tarafından valiz imalathanesi olarak kurulmuştur. 1957’den bugüne çanta, valiz ve deri ürünleri üretimi yapan saraciye şirketidir. 1989 yılında Almanya'ya sonraki yıllarda çeşitli ülkelere ihracata başlamıştır ve halen devam etmektedir. 1995 yılından sonra direk tüketiciye ulaşmak amacıyla perakende mağaza açımına başlamıştır.