Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FUHUŞ KORONAVİRÜS'Ü UNUTTURDU
FUHUŞ KORONAVİRÜS'Ü UNUTTURDU
Sahilde yürüyüş yapmanın yasaklandığı ve cezai işlemlerin uygulandığı şu günlerde Kartal Sahil’de pes dedirten görüntüler ortaya çıktı.Fuhuş pazarlığı Koronavirüs'ü unutturdu !
10 Nisan 2020, 11:31

 

Sahilde yürüyüş yapmanın yasaklandığı ve cezai işlemlerin uygulandığı şu günlerde Kartal Sahil’de pes dedirten görüntüler ortaya çıktı. 

image

Kartal sahilde bir kadın, yoldan geçen araçlarla fuhuş pazarlığı yaptı. 

Koronavirüsle mücadele kapsamında sahilde yürüyüş ve spor yapmanın yasaklanmasının ardından polis ekipleri, Kartal sahilinde bir kadının yoldan geçen araçlarla fuhuş pazarlığı yaptığı ihbarını aldı.Polis ekipleri, kısa sürede olay yerine geldi.
 
image
 
POLİSİ GÖRÜNCE AĞAÇLIK ALANA SAKLANDI
Hayat kadını, polis ekiplerini görünce yolun karşı tarafındaki ağaçlık alana saklandı.
 
Polis ekipleri, saklanan kadını alarak polis otosuna bindirdi ve trafiği tehlikeye düşürmekten 180 lira para cezası uyguladı.Yapılan sorgulamalar sonucunda kadının, fuhuştan çok sayıda kaydı olduğu öğrenildi.
 
Olayın vahim tarafı ise bazı araçların durarak kadınla pazarlık yapması ve Koronavirüs salgınının pençesini üzerinde hissettiğimiz günlerde ,kendisine ailesine ve yakınlarına bu çirkin pazarlık esnasında doğabilecek vakayı taşıyabileceğini  umursamamalarıydı.
 
Şeffaf Gazete.com

 


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KORONAVİRÜS'ÜN VERGİLERE ETKİSİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR