Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutlu Demirdelen

Mutlu Demirdelen
EMLAKÇILIK GÖZDE MESLEK OLDU
27 Aralık 2016, 12:06
 
 
Kurumsal olma hayali iş kurmak için araştırma yapanların karşısına çıkan ilk seçenektir Emlak sektörü kurumsal meslek olurmu düşüncesi artık sistem ile aşılıyor.
 
Son yıllarda ülkemizin en önemli sektörü olan inşaat ve dolaysı ile emlak dünyası cezbetmeye devam ediyor.
 
Bunun temel sebebi devlet ve hükümet poltikalarının sektöre inanıp sonsuz güven içinde desteklemesi.
Bir diğer unsur son yıllarda ülkemize başta Suriye ve ortadoğu'dan olan önlenemeyen göç dalgası.
 
Sektörde son yıllarda yaşanan canlanma emlakçılığı cazip meslek yaptı.
 
Dolayısıyla yükselişte olan bir sektör içerisinde yer almak, iş kurmak isteyenler için harika bir fırsat anlamına gelmekte. Emlak sektöründe iş sahibi olmanın ise cazip bir yolu var ki o da Franchise. Bu sistem ile iş kurma sürecinde yaşanan tüm sıkıntılardan feragat etmiş olacaksınız. Üstelik gerekli iş eğitimi gibi destekleri de alabiliyorsunuz.. Her ihtiyacınızda yardımınıza koşacak birilerini bulmak hiç de zor değildir bu sistemde.
 
SON YILLARDA DEV ULUSLARARASI MARKALAR TÜRKİYE'YE GELDİ
 
Emlak Franchise aldığınızda, başarılı bir işin tam ortasında bulursunuz kendinizi. Çünkü başarısını kanıtlamış olan büyük bir marka kanatları altında yer alırsınız. Kendi işletmenizi açıp, onu belli bir seviyeye çıkarana kadar harcayacağınız emek, para ve zaman düşünülürse, bu son derece cazip bir uygulamadır.
 
Emlak danışmanı olarak ne gibi özellikler edinmelisiniz, işletmenin kar etmesi için neler yapılmalı, doğrular ve yanlışlar hakkında detaylı bir bilgilendirme alarak, kısa sürede markanın diğer temsilcilerinin seviyesine yükselirsiniz. Bu sebeple, emlak Franchise almak, iş kurmak isteyenler için son derece cazip bir seçenek haline gelmektedir.
 
Franchise alarak emlak işi yapmaya başladığınızda, sadece iş kurulumu sürecinde destek almazsınız. Aynı zamanda, diğer ofisler ile sürekli bağlantı halinde olarak, tüm yeniliklerden ve güncellemelerden anında haberdar edilirsiniz. Bu da yeniliklerden geri kalmayacağınız anlamına geliyor. Franchise veren firmanın sürekli desteği ile işinizi en iyi şekilde yapma imkânına sahip olacaksınız.
 
İş kurma sürecinde alacağınız iş ile ilgili eğitim ve benzeri desteklerin dışında ofisinizle ilgili de destek alırsınız. Dekorasyonundan, yer tespitine kadar tüm detayları ile uzmanların ilgilendiği bir süreçtir bu. En verimli yer tespit edilir ofisiniz için. Dekorasyonda ise müşteriye olumlu mesajlar verecek, kaliteli bir imaj oluşturacak detaylar düşünülerek hareket edilir. Dolayısıyla başarısızlığa fırsat verilmemeye çalışılır.
 
Tüm bunları franchise ile hızlıca temin edebilecekken, tek başınıza bu işe giriştiğinizde işiniz oldukça zorlaşmaktadır. Franchise veren marka sayesinde pek çok resmi kurumda işlerinizin de kolaylaşacağı düşünülürse, emlak franchise almak son derece mantıklı bir seçim olacaktır.
Mutlu Demirdelen
Şeffaf Gazete.com

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZAN EPÖZDEMİR'DEN TARİHİ FLORYA UYARISI
Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BİTMEYEN TUTKUDUR SEVENİNE BODRUM

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR