Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DOMUZ GİBİYDİ BANA DA TECAVÜZ ETTİ
DOMUZ GİBİYDİ BANA DA TECAVÜZ ETTİ
Onlarca kadına cinsel taciz ve tecavüzle suçlanan yapımcı Harvey Weinstein'a bir tecavüz suçlaması daha geldi. Oyuncu Paz de la Huerta, 2010 yılında Weinstein'ın 2 kez tecavüzüne uğradığını açıkladı.
6 Kasım 2017, 22:05
 
 
'Enter The Void' filmi ve 'Boardwalk Empire' dizisindeki rolleriyle tanınan ünlü aktris Vanity Fair dergisine açıklamalarda bulundu.
 
33 yaşındaki aktris ilk tecavüzün 26 yaşındayken kendi evinde, Weinstein'ın kendisini eve bıraktıktan sonra içeri girmesi ile yaşandığını aktardı.
 
İkinci tecavüzün ise bundan 1 ay sonra olduğunu anlatan de la Huerta, Weinstein'ın kendi dairesi önünde belirdiğini, kendisini yalnız bırakmasını söylediği halde konuşmak bahanesiyle içeri girdiğini belirtti.
 
image
 
O sırada alkollü olduğunu belirten ünlü aktrsi "Ondan çok korkmuştum. Hayır dedim. Üzerime çıktığında da 'Bunu istemiyorum' dedim. Domuz gibbiydi, bana tecavüz etti" ifadelerini kullandı.
 
New York Polis Departmanı (NYPD) sözcüsü Brendan Ryan polisin 'cinsel saldırı suçlamasının farkında olduğunu' ve 'aktif şekilde olayı soruşturduğunu' açıkladı.
 
Ryan, "NYPD, Manhattan Savcılığı ile dava üzerinde çalışıyor. Soruşturma sürüyor" dedi. Weinstein hakkında aralarında Angelina Jolie ve Asia Argento'nun da olduğu 60'tan fazla kadın tarafından cinsel taciz ve tecavüzle suçlanıyor.
Weinstein ise suçlamaları reddediyor.
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?
EN ÇOK OKUNANLAR