Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DOMUZ GİBİYDİ BANA DA TECAVÜZ ETTİ
DOMUZ GİBİYDİ BANA DA TECAVÜZ ETTİ
Onlarca kadına cinsel taciz ve tecavüzle suçlanan yapımcı Harvey Weinstein'a bir tecavüz suçlaması daha geldi. Oyuncu Paz de la Huerta, 2010 yılında Weinstein'ın 2 kez tecavüzüne uğradığını açıkladı.
6 Kasım 2017, 22:05
 
 
'Enter The Void' filmi ve 'Boardwalk Empire' dizisindeki rolleriyle tanınan ünlü aktris Vanity Fair dergisine açıklamalarda bulundu.
 
33 yaşındaki aktris ilk tecavüzün 26 yaşındayken kendi evinde, Weinstein'ın kendisini eve bıraktıktan sonra içeri girmesi ile yaşandığını aktardı.
 
İkinci tecavüzün ise bundan 1 ay sonra olduğunu anlatan de la Huerta, Weinstein'ın kendi dairesi önünde belirdiğini, kendisini yalnız bırakmasını söylediği halde konuşmak bahanesiyle içeri girdiğini belirtti.
 
image
 
O sırada alkollü olduğunu belirten ünlü aktrsi "Ondan çok korkmuştum. Hayır dedim. Üzerime çıktığında da 'Bunu istemiyorum' dedim. Domuz gibbiydi, bana tecavüz etti" ifadelerini kullandı.
 
New York Polis Departmanı (NYPD) sözcüsü Brendan Ryan polisin 'cinsel saldırı suçlamasının farkında olduğunu' ve 'aktif şekilde olayı soruşturduğunu' açıkladı.
 
Ryan, "NYPD, Manhattan Savcılığı ile dava üzerinde çalışıyor. Soruşturma sürüyor" dedi. Weinstein hakkında aralarında Angelina Jolie ve Asia Argento'nun da olduğu 60'tan fazla kadın tarafından cinsel taciz ve tecavüzle suçlanıyor.
Weinstein ise suçlamaları reddediyor.
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 BİLİM; BİR ESERİ YOK AMA PROFESÖR
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 JOHNSON MEKTUBUNUN PERDE ARKASI
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 AKŞENER'İN HEDEFİ BÜYÜK -Necdet Buluz
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 KENEVİR ÜRETİMİ KİMLERİ ÜRKÜTTÜ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR