Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KÜBA SOKAKLARI İSTANBUL'A GELDİ
KÜBA SOKAKLARI İSTANBUL'A GELDİ
Türk – Küba İş Konseyi, Karayipler’in en fazla merak edilen ülkesinde dört yıl boyunca günlük hayattan çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ düzenliyor.
25 Mart 2018, 21:18
Türk – Küba İş Konseyi, Karayipler’in en fazla merak edilen ülkesinde dört yıl boyunca günlük hayattan çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ düzenliyor. Global Karaköy’de gerçekleşecek sergide Fotoğraf Gezginleri Grubu üyelerinin 97 fotoğrafı yer alacak. Sergi, 29 Mart’ta kapılarını açacak ve 4 hafta sürecek. Sergilenen fotoğrafların satışından elde edilen gelir, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ne bağışlanacak.
 
image
 
Türk – Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla serginin açılışı üzerine iş ve sanat dünyası mensuplarına bir davet verecek. Küba Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek davette canlı performans, tadım ve mekan tasarımıyla davetliler, Küba kültürünün bütün dünyada tanınmasını sağlayan öğeleri deneyimleyebilecek.
 
image
 
Türkiye – Küba ilişkileri 2015 yılından bu yana giderek gelişirken, iki ülkenin kültürünün birbirini tanımadan iş ilişkilerinin sağlıklı bir platforma oturamayacağına inanan Türk – Küba İş Konseyi, ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ düzenliyor. Global Karaköy’de 29 Mart’ta kapılarını açacak sergi, 4 hafta devam edecek.
 
image
 
Gelirler, Parıltı Derneği’ne
 
Sergide Fotoğraf Gezginleri Grubu üyelerinin dört yıl boyunca Karayipler’in en fazla merak edilen ülkesinde çektiği karelerden 97’si sergilenecek. Fotoğrafların her biri Fotoğraf Gezginleri Kulübü’nün ayrı bir üyesine ait olacak. Orijinal fotoğraf baskılarının satışa sunulacağı serginin gelirleri Parıltı Görmeyen Çocuklar Derneği’ne bağışlanacak.
 
image
Açılışta Küba kültürü deneyimlenecek
 
Serginin açılışı üzerine Türk – Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla iş ve sanat dünyası mensuplarına bir davet verecek. Karaköy Güzelleştirme ve Koruma Derneği tarafından organize edilecek ve Küba Büyükelçiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek davette canlı performans, tadım ve mekan tasarımıyla davetliler, Küba kültürünün bütün dünyada tanınmasını sağlayan öğeleri deneyimleyebilecek.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 MUSTAFA CENGİZ GERÇEĞİ - Ferhan Tezcan
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 FIRAT'IN DOĞUSUNUN GERÇEKLERİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR