Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ATHENA O SÖZLERLE MİLYONLARA SESLENİYOR ...
ATHENA O SÖZLERLE MİLYONLARA SESLENİYOR ...
Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, 'Her Şey Güzel Olacak' şarkısını seslendirmeden önce "Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan insanlar olarak daha aydınlık günlerde buluşacağız" dedi. Ardında da büyük bir coşkuyla şarkısını söyledi.
14 Mayıs 2019, 22:26
 
Koç Spor Fest Üniversite Oyunları kapsamında ünlü rock müzik grubu Athena Samsun’da sahneye çıktı ve son günlerde milyonların dilindeki slogan olan '' Her şey güzel olacak '' şarkısını Samsun'da coşkuyla söyledi...
 
TIKLA MİLYONLARIN SÖYLEDİĞİ '' HERŞEY GÜZEL OLACAK '' ŞARKISINA EŞLİK ET. https://www.youtube.com/watch?v=MDVIB081k6k
 
 
Athena 'Her Şey Güzel Olacak' şarkısına ''  Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan insanlar olarak daha aydınlık günlerde buluşacağız '' diye başladı.
 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün silah arkadaşları ile beraber 19 Mayıs 1919'da Milli Mücadele'yi başlatmak üzere Samsun'da çıktıkları Tütün İskelesi'nin karşısında Kurtuluş Yolu üzerinde kurulan platformda sahne alan Athena, Samsunlular'a unutulmaz bir gece yaşattı.
 
image
 
YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri hakkında verdiği iptal kararı sonrasında sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz, “Her Şey Güzel Olacak” şarkısına başlamadan önce bir kısa bir konuşma yaparak, “Bu ülkede çok farklı dinler, çok farklı diller, çok farklı insanlar, hepimiz başka bir yerden gelmiş olabiliyoruz. Fakat tek bir ortak cümle var. O da saygı. Hepimiz birbirimize saygı göstererek, Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan insanlar olarak daha aydınlık günlerde buluşacağız” dedi.
 
        image
 
Gökhan Özoğuz, şarkı arasında hayranlarına seslenerek, “Milli Mücadele’nin başlamış olduğu bu iskelede sizlerle beraber olmak bambaşka bir duygu. Çok teşekkürler dedi
 
Şeffaf Gazete.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KAZDAĞLARI RANT GERÇEĞİ -İsmail Ören
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR