Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NİDA KULE YABANCININ GÖZDESİ
NİDA KULE YABANCININ GÖZDESİ
Nidakule Göztepe'nin yüzde 90'ı yabancılara Tahincioğlu Gayrimenkul’un Ekim 2012’de teslim edilecek ofis projesi Nidakule Göztepe, yabancı yatırımcılardan yoğun ilgisi ile karşılaştı
24 Temmuz 2012, 18:21

 

Ekim 2012’de teslimatlara başlanacak olan Nidakule Göztepe Projesi; Japonya’dan, Ortadoğu ülkelerine Amerika’ya kadar çok farklı bölgelerden yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından geliştirilip Nida İnşaat tarafından 120 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edilen Nidakule Göztepe Projesi'de metrekare kira fiyatları 25-30 dolar arasında değişiyor. Her katta 450 metrekare ve 900 metrekare kiralık alan alternatifleri olan projenin yüzde 90’ının yabancı yatırımcılar tarafından kiralanması için görüşmeler sürüyor.

Yapımına 2010 yılının sonlarında başlanan ve 35 kattan oluşan Nidakule Göztepe’de, cafe, restoran, kafeterya, kuaför, lostra salonu, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu, kuru temizleme, fuaye alanı, bisiklet parkı gibi çeşitli sosyal kullanım alanları da yer alıyor.

30 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip projede; perakende ve sosyal kullanım alanları sayesinde ofis kullanıcıları çalışma saatleri içinde bina dışına çıkmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Ofise bisikleti ile gelmeyi tercih eden bir çalışan, otopark katında kendisine tahsis edilen alana bisikletini park ederek özel olarak tasarlanan soyunma odalarında duşunu alabilecek.

İç tasarımı ve peyzaj tasarımı Feng shui felsefesine uygun olarak geliştirilen proje, E-5 otoyolu üzerinde yer alıyor

ŞEFFAF GAZETE


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KONUT ALMAK ŞİMDİ DAHA ZOR OLDU
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 TÖREHAN ÇİFTİ DOKUNULMAZLIK PEŞİNDE
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR