Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DİZİ SETİNDE TACİZ SUÇLAMASI
DİZİ SETİNDE TACİZ SUÇLAMASI
Yaşamayanlar isimli dizisinin oyuncusu Elit İşcan rol arkadaşı Efecan Şenolsun tarafından cinsel tacize uğradığını ve yapım ekibinin duruma ilişkin herhangi bir şey yapmadığını iddia etti.
26 Ekim 2018, 11:12

 

Genç oyuncu Elit İşcan, Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin, Bircan Sokullu ve Selma Ergeç'in oynadığı Türkiye'nin ilk vampir dizisi 'Yaşamayanlar' dizisinin setinde rol arkadaşı Efecan Şenolsun'un cinsel tacize uğradığını açıkladı.

Elit İşcan Instagram'dan yaptığı açıklamada kadrosunda yer aldığı 'Yaşamayanlar' isimli internet dizisinin son bölüm çekimi esnasında oyuncu Efecan Şenolsun tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etti. İşcan'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

Oyuncu kadrosunda yer aldığım YAŞAMAYANLAR isimli internet dizisinin son bölümünün çekimi esnasında, oyuncu Efecan Şenolsun tarafından cinsel tacize, çok ağır küfür ve hakaretlere maruz kaldım. Karavanda reji ve makyaj ekibinden çalışma arkadaşlarım ile otururken Efecan Şenolsun bulunduğumuz ortama geldi, durduk yerde bana hakaret etti ve gitti.
 
image
 
Yanımda bulunanlar vasıtasıyla Efecan Şenolsun'un alkollü olduğunu öğrendim.
 
Aynı gece farklı zamanlarda iki kez daha bulunduğum yere gelip vücut dokunulmazlığımı da ihlal ederek açıkça cinsel tacizde bulundu. Çok ağır küfürler savurdu, hakaret etti.
 
image

Efecan Şenolsun da "Kamuoyu yaratmak için gerçek dışı şeyler anlatmaya başladı. Asıl bu 5 aydır bana taciz ve mobbing yapıldı" derken, Kerem Bursin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç olaya şahit olmadıklarını ancak cinsel tacize her alanda karşı olduklarını duyurdu.


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR