Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RALLAY ANIPHELLOS SONA ERDİ
RALLAY ANIPHELLOS SONA ERDİ
kiye’nin ilk ve en zorlu yarış organizasyonlarından biri olan Transanatolia Rally Raid yarış sezonunu yine zorlu bir mücadele ile kapattı
7 Kasım 2018, 22:37
 
2010 yılından beri uluslararası rally organizasyonları arasında yerini kanıtlamış olan Transanatolia Rally Raid, 2018 yılında sezonu Nisan ayında Bodrum’da gerçekleşen Rally Halikarnassos ile açmış, toplam 2850 km ile ülkemizin en zorlu rally raid yarışı olan Transanatolia ile devam ettirmişti. 
 
image
 
Sezon kapanışını 01-04 Kasım 2018 tarihleri arasında Kaş’ta gerçekleşen Rally Antiphellos ile yaptı.
 
Kaş Belediyesi ve Kaş Kaymakamlığı’nın destekleri ve ev sahipliğinde Likya dönemine kadar uzanan tarihe tanıklık etmiş coğrafyada gerçekleşen Rally Antiphellos, 01 Kasım 2018, Perşembe günü gerçekleşecek olan teknik kontrolün ardından saat 15:00’da Kaş Meydanı’ndan seramonik start ile başladı.
 
image
 
Kaş ve çevresinde yer alan tarihi güzelliklerin arasından ilerleyerek, Kasaba, Gömbe, Sütleğen, Katrandağ, Kalkan üzerinden toplamda 421 km yol kat ederek ve başladığı nokta olan, Kaş merkezde sona erdi.
 
Profesyonel ve yarı profesyonel pilotların katılımına uygun olarak hazırlanmış parkurlarda mücadele eden pilotlar, rally ya da zamandan bağımsız raid kategorisinde yarıştılar.
 
image
 
 
OTOMOBİL KATEGORİSİ
 
Mert BECCE/Hakan İSEN
Mehmet TÜFEKÇİOĞLU/ Tuvana SAYAR
Ahmet TINKIR/ Ali GÜNPAY
 
MOTOSİKLET KATEGORİSİ
 
Serkan ÖZDEMİR
Selçuk BEKTAŞ
Hüseyin TÜRKEL
 
ŞEFFAF GAZETE.COM

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KAZDAĞLARI RANT GERÇEĞİ -İsmail Ören
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR