Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TFF GALATASARAY'I HEDEF ALIYOR
TFF GALATASARAY'I HEDEF ALIYOR
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ocak ayı Divan Kurulu toplantısında kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. TFF'yle ilgili de açıklamalar yapan Cengiz, "Hiçbir hakem, hiçbir camianın üzerinde değildir" dedi
9 Ocak 2019, 22:07
 
 
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Türkiye Futbol Federasyonu ( TFF) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) arasındaki, kulüplerin borçlarının yapılandırılmasına en az ihtiyaç duyanın kendileri olduğunu söyledi.
 
Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda düzenlenen ocak ayı olağan divan kurulu toplantısında konuşan Başkan Cengiz, yapılandırma projesinin 4-5 aydır gündemde olduğunu belirterek, "Devlet geleneğinden geldiğimiz için bize de danışılıyor.
 
Bu proje, tamamen 14,5 milyar borcu olan 18 Süper Lig kulübünün tıkanması, 3 büyükler dışında özellikle Anadolu kulüpleri üzerinden yapılan baskıyla gündeme geldi. Nasıl olup olmayacağı üzerine görüşlerimizi belirttik. Toplam 14,5 milyar lira borç var. Galatasaray'ın toplam borcu 2,7 milyar lira. Kulüplerin yıllık toplam geliri 3,5-4 milyar lira." ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR