Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÜNLÜ CEO OKYANUSTA KAYBOLDU
ÜNLÜ CEO OKYANUSTA KAYBOLDU
Dünyaca ünlü spor giyim markası Quiksilver'in Yönetim Kurulu Başkanı Pierre Agnes'in, Fransa'nın Bayonne kenti yakınlarında Atlantik Okyanusu'nda kaybolduğu belirtildi. Agnes'in içinde bulunduğu teknenin yerel saatle 09.17'de kıyıya vurduğu ifade edildi.
31 Ocak 2018, 16:12
 
Dünyaca ünlü spor giyim markası Quiksilver’ın CEO’su Pierre Agnes, Atlantik Okyanusu’nda kayboldu. Agnes'i arama kurtarma çalışmaları için bölgeye üç helikopter ve iki teknenin gönderildiği belirtildi.
 
Sabah saatlerinde teknesiyle Fransa’nın güneybatısından okyanusa açılan 54 yaşındaki işadamı, liman yetkililerine mesaj göndererek, yoğun sis nedeniyle dönüşünün gecikeceğini bildirdi. Kısa süre sonra da Agnes’in teknesi, meşhur sörf merkezi Hossegor bölgesinde kıyıya vurmuş halde bulundu.
 
image
 
Agnes’i arama-kurtarma çalışmaları için bölgeye hemen üç helikopter ve iki tekne gönderildi. Yetkililer ünlü iş adamının tek başına olup olmadığı konusunda net bir bilgi vermedi.
 
ABD merkezli Avustralyalı spor giyim firması Quiksilver, diğer markalarıyla yeniden yapılanma kapsamında kısa süre önce ismini Boardriders olarak değiştirmişti.
 
Şirketin bu ayın başlarında da sektördeki en büyük rakibi Billabong şirketini satın alma hazırlıklarına başladığı açıklanmıştı.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 35 MİLYAR TL. KİMLERE GİTTİ ? Çiğdem Toker
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 GELDİ ÇATTI SEÇİM
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SÖZLER VE YAZILAR
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KABULLENMİŞ GÖZÜKMEK
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

TÜRKİYE SEÇİME GİDİYOR CUMHURBAŞKANI OYUN KİME ?EN ÇOK OKUNANLAR