Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YANINDA ÇALIŞAN KADINA TECAVÜZ ETTİ
YANINDA ÇALIŞAN KADINA TECAVÜZ ETTİ
Kuzey Kıbrıs'ta adeta kangren olan fuhuş sektörü bir türlü şiddet olaylarından arınamıyor.Yabancı kadınlar bir şekilde getirildikleri adada adete seks kölesi olarak kullanılıyor.
2 Ekim 2019, 19:36

 

Kuzey Kıbrıs'ta adeta kangren olan fuhuş sektörü bir türlü şiddet olaylarından arınamıyor.Yabancı kadınlar bir şekilde getirildikleri adada adete seks kölesi olarak kullanılıyor.

Kıbrıs'tan yine bir kadına şiddet haberi geldi.

Son şiddet olayı sahibi olduğu Golden Girl isimli gece kulübünde çalışan konsomatrise tecavüz eden 39 yaşındaki Ayhan Aydın mahkemeye çıkarıldı. Sabıka dosyası, tecavüz, hırsızlık, ciddi darp gibi birçok ağır suçla dolu olan Ayhan Aydın tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

24 yaşındaki P.M. adlı konsomatris, tecavüzden sonra polise şikayet etti 

Dava dosyasından sızdırılan bilgilere göre ; Çamlıbel Polis Karakolu’nda görevli polis memuru çavuşu Mustafa Dolmacı, zanlının Geçitköy’de faaliyet gösteren Golden Gırl isimli gece kulübünün 12 nolu odasında konu yerde konsomatris olarak çalışan 24 yaşındaki P.M.’ye rızası dışında zorla oral, anal ve normal yoldan cinsel ilişki kurarak cinsel tecavüz suçu işlediğini söyledi.

Yapılan soruşturmada zanlının P.M’nin saçlarından tutup, cinsel organını zorla ağzına sokarak darp suçunu işlediğini de belirtti. Zanlının şikâyet üzerine tutuklandığını, 23 Eylül’de mahkemeye çıkarıldığını ve o tarihten beridir tutuklu olduğunu kaydeden polis, soruşturmanın tamamlandığını, zanlının benzer ve birçok başka suçlardan sabıkası olduğunu belirterek, teminat talep etti. Mahkeme zanlının tutuklu yargılanmasına ve bu amaçla 2 ayı aşmayacak bir süre ile cezaevine gönderilmesine emir verdi.

Zanlı Aydın, 2011 yılında da yabancı uyruklu bir kadına tecavüz girişiminde bulunduğu için tutuklanmış, yargılanmak üzere cezaevine gönderilmişti. Aydın bu suçtan 4 yıl hapse mahkûm edilmişti.

Kıbrıs Manşet Özel Haber (Evrim Kamalı)

 


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KORONAVİRÜS'ÜN VERGİLERE ETKİSİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR