Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KKTC'DEN ANTALYA'YA CHARTER UÇUŞ
KKTC'DEN ANTALYA'YA  CHARTER UÇUŞ
Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği, bu gece Ercan Havalimanı’ndan Antalya Havalimanı’na charter uçak seferi düzenleneceğini duyurdu.
17 Haziran 2020, 15:04

 

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği, bu gece Ercan Havalimanı’ndan Antalya Havalimanı’na charter uçak seferi düzenleneceğini duyurdu.

Açıklamada, “Uçakta koltuk sayısı sınırlı olduğundan ilk başvuranların biletlemesi yapılacaktır” denildi, bilet satın almak için ilgili şirkete ait irtibat numarası ve internet sitesi bilgileri verildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Ercan Havalimanı’ndan bu gece (17 Haziran 2020 Çarşamba) Antalya Havalimanı'na bir charter uçak seferi düzenlenmesi planlanmaktadır. Uçakta koltuk sayısı sınırlı olduğundan ilk başvuranların biletlemesi yapılacaktır. Vatandaşlarımız bilet satın almak için irtibat bilgileri aşağıda belirtilmiş olan ilgili firmaya veya KITSAB üyesi bir seyahat acentasına başvurmalıdır.

Covid-19 belirtisi gösteren vatandaşlarımız kesinlikle uçağa alınmayacaktır. Bu sefer ile seyahat eden vatandaşlarımızın yanlarında yeterli sayıda maske bulundurmaları gerekmektedir. Anılan havalimanında ülkemize giriş öncesinde makamlarımızca gerekli sağlık kontrolü yapılacaktır.

Biletler, KITSAB üyesi tüm seyahat acentalarından da alınabilecektir."


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEFİLE VE PODYUMA VEDA MI ? Ertuğrul Özkök
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR