Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
COSMOPOLITAN TÜRKİYE'YE DÖNÜYOR
COSMOPOLITAN TÜRKİYE'YE DÖNÜYOR
Kadın,Moda ve Yaşam stili odaklı dünyanın en büyük medya platformu Cosmopolitan, 4 yıllık bir aradan sonra Türkiye'ye geri dönüyor.
27 Mayıs 2024, 13:25
 
64 farklı edisyonuyla, 35 dilde, 110 ülkede yayınlanan, genç kadın odaklı dünyanın en büyük medya platformu Cosmopolitan, 4 yıllık bir aradan sonra Türkiye’ye geri dönüyor.
 
2020 yılında kapanan Cosmopolitan Türkiye’nin yeni yayın hakları ve marka kullanım lisansı, gazeteci, medya girişimcisi ve stratejist Ali Tufan Koç ile üst düzey yönetici ve girişimci Dilek Oransal’ın ortaklığında kurulan The Voice Media grubu tarafından satın alındı.
 
ABD’nin en büyük medya şirketlerinden Hearst grubuna ait Cosmpolitan içine Hearst ile The Voice Media arasında anlaşmaya varıldı, imzalar atıldı, yakında resmi duyurusu yapılacak.image
 
Koç ve Oransal’ın ortak yayıncı olarak çıkaracağı Cosmopolitan Türkiye için Hearst grubunun tarihinde ilk kez henüz yeni kurulan bir medya girişimiyle el sıkıştığı konuşuluyor.
 
Cosmopolitan ile Türk medyasına yeni nesil bir yayıncılık modelini getirmeyi amaçlayan ekip, markanın yenilenen yüzünü, misyonunu ve ekibini önümüzdeki ay itibariyle tanıtmaya başlayacak.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 NETANYAHU'YA KARŞI SABIR TÜKENDİ
Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KONUT ALMAK ŞİMDİ DAHA ZOR OLDU
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR