Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MODA DÜNYASINA KARİYER GENÇLERİ
MODA DÜNYASINA KARİYER GENÇLERİ
Kariyer Fashion Show, sektöre farklı branşlarda yeni yetenekler kazandırdıran 30 yıllık bir kurun olmanın gururu ile kreatif direktörlüğünü ünkü moda tasarımcısı Hakan Akkaya tarafından gerçekleştirilen özel mezuniyet gecesini Ruffler İstanbul'da gerçekleştirdi.
8 Aralık 2019, 21:04
 
Kariyer Fashion Show, sektöre farklı branşlarda yeni yetenekler kazandırdığını gösteren en gösterişli moda organizasyonlarından birine imza attı.
 
Saç, makyaj, styling ve moda tasarım branşlarında eğitim alan öğrencilerin mezuniyet projesi tüm moda dünyasını Raffles İstanbul'da bir araya getirdi.
 
32 yıldır faaliyet gösteren kurum, 1989 yılından günümüze her yıl düzenlenen mezuniyet gecesini bu yıl Raffles İstanbul’da düzenlendi. Kariyer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktel ve Başkan Yardımcısı Berk Aktel, sektörün farklı branşlarına uzmanlar yetiştirmekten mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Bu yıl kreatif direktörlüğü Hakan Akkaya, stil danışmanlığını Anıl Can, koreografileri değerli hoca Ferhan Aral ve müzik direktörlüğünü ise Serhat Erdem’in üstlendiği muhteşem bir şov izledik. 4 farklı konsept dahilinde 100 farklı tasarım ve stil dokunuşları izlediğimiz defilede, aykırı ve vizyoner tasarımların yanı sıra kreatif ve giyilebilir tasarımlarda oldukça beğeni gördü.
 
image
 
Geceye konuk olarak katılan; Cihan Nacar, Çiğdem akın, Gökhan Yavaş, Neslişah Yılmaz gibi başarılı moda tasarımcılarının yanı sıra podyumda yer alan modeller Buse İskenderoğlu, Gizem Parlak, Itır Esen, Erjena Avokadnas, Gizem Yıldırım ve Ece Begüm Yücetan’ı çok beğendim. Ayrıca geçen hafta Denizli Fashion Week’te podyumda performans göstererek büyük yankı uyandıran, Zeynep Mansur’da artık moda organizasyonlarının daha sıkı takipçisi olduğum için bu şovu kaçıramazdım dedi.
 
image
 
GECENİN SUNUMU 
 
Kariyer Fashion Show 2019’un sunumlarını modellikten sunuculuğa transfer olan zarif Elif Ece Uzun ve bendeniz Ümit Temurçin birlikte yaptık. Böylesi dev bir organizasyonun bir parçası olmak ve gençlere destek vermek adına bu önemli sorumluluğu üstlenmekten büyük gurur duyduk. Defilenin final yürüyüşünde, modellere sanatçı Ekin Beril performansıyla geceye renk kattı. Alternatif müzik tarzı ile beğeni toplayan Beril’in geceye özel hazırlanan led ışıklı kostümü bence çok başarılıydı.image
 
VURAL GÖKÇAYLI’DAN DESTEK
 
Türk moda dünyasının duayen ismi Vural Gökçaylı, 5 kıtada defileler yaparak ülkemizi uzun yıllardır uluslararası platformlarda tanıtan çok değerli bir ‘’Haute Couture’’ tasarımcısı. Gençlerin global anlamda başarılı olmaları için Anadolu’da iz bırakan tüm ulus ve milletlerin kültürel değerlerini, modern bir şekilde işleyerek global platformlara taşımalarını önerdi. Ardından onlarca öğrencinin büyük heyecanla beklediği kep atma törenine eşlik etti.  

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 SORUN SİSTEMDE Mİ? KÜLTÜRDE Mİ? Emre Alkin
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 KÜRESEL ISINMA VE KÜRESEL İSYAN
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE
Engin Ertem Engin Ertem
 GÜVENLİ TATİL ROTASI 'KIBRIS ''
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ŞÖHRET

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR